Vip Araç Kiralama

Özel Şoförlü Araç Kiralama

Ankara’da Özel Şoförlü Araç Kiralama hizmetini Koçak Tur güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunarız.

ÖZEL ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA / SPECIAL CAR RENTAL WITH DRIVER

  • Ankara Vip Transfer & Taşımacılık ve Araç Kiralama olarak, özel konuklarınızı sizi memnun edecek şekilde ağırlamanız adına, çok özel ve profesyonel şoförlü bir ulaşım hizmeti gerçekleştiriyor. Profesyonel, eğitimli, disiplinli ve güler yüzlü tam zamanlı şoför tahsisiyle hizmetinize sunduğumuz lüks makam araçları ile sizi temsil ederek konuklarınıza gereken ilgiyi gösteriyoruz ve arzu ettikleri adreslere güvenli ve hızlı şekilde ulaşmaları için profesyonel hizmet sunuyoruz.

Yabancı Dil Bilen Şoförlü Araç Kiralama

  • Yeterli düzeyde ingilizce, rusça ve fransızca donanımına sahip özel giyimli ve tecrübeli şoförlerimiz, konuklarınızı yoğun trafik ortamından uzak, rahat yolculuk edebilecekleri güzergâhlar kullanarak istediğiniz noktaları ulaştırır. böylelikle detaylarla uğraşmak zorunda kalmadan asıl işinize daha fazla ilgi gösterebilir ve odaklanabilirsiniz.

Özel Makam Şoförlü Araç Kiralama

  • Kamu kurulum ve kuruluşlarından, özel sektörlere kadar sunmuş olduğumuz geniş çaplı profesyonel hizmet ağı, makam aracı tahsisi hizmetlerinin her türlü şartları taraflarca belirlenmektedir. Araçlar ve özelliklerini foto galeri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın