Vip Araç KiralamaYazılar

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Ankara şoförlü araç kiralama hizmetimizden yararlanmak için hemen bizim ile iletişime geçiniz. Tel: 0545 571 75 71

koçak turizm

Ankara Şoförlü Araç Kiralama

Ankara Şoförlü araç kiralama hizmeti, gideceğin lokasyona güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanı sağlayan bir hizmettir. Özel günlerde veya iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen şoförlü araç kiralama hizmeti hakkında tüm detaylar aşağıdaki gibidir.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Şoförlü araç kiralama ankara, klasik araç kiralama hizmetinin yanı sıra aracı kiraladığın süre boyunca aynı zamanda şoför hizmeti almanı da sağlayan bir paket olarak tanımlanabilir. Özel günlerde araç kullanmak istemediğinde veya yollarını bilmediğin bir şehre iş toplantısına gittiğinde Şoförlü Araç Kiralama ve transfer hizmetlerini tercih edebilirsin.
 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Uygulanır?


Şoförlü araba kiralama hizmeti; günlük şoförlü araç kiralama veya daha uzun süreli olarak sağlanabilir. Bu durum tamamen hizmeti alacak kişinin tercihine göre belirlenir. Kendi şehrinde şoförlü araç kiralayabileceğin gibi şehirler arası şoförlü araç kiralama ankara seçeneğini de tercih edebilirsin.

Tüm şartları belirledikten sonra hizmeti satın almak oldukça kolaydır. Her hizmette olduğu gibi şoförlü araç kiralamada da bazı şartlar bulunur. Ehliyet veya yaş sınır gibi koşullar rent a car firmaları tarafından belirlenirler. İşlemlerin ardından seçtiğin araç ile birlikte profesyonel şoförün sana yönlendirilir

 
Ankara Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?


Fiyat bandı aracın modeline, gün sayısına veya firmaya göre değişkenlik gösterebilir. Klasik araç kiralama fiyatları ile şoförlü araç kiralama fiyatları arasında muhakkak bir fark vardır. Vip şoförlü araç kiralama ile şehirler arası şoförlü araç kiralama fiyatları da, şoförlü araç kiralama fiyatlarına oranla daha yüksek tutulabilir. Bunun sebebi hizmetin kalitesinin artmasıdır. Araç kiralama hizmeti alacağın firmanın indirim zamanlarını takip etmek, daha makul fiyatlar ile hizmet almanı sağlayabilir. Aynı zamanda yakıt, köprü, otoyol veya özel otoyol ücretleri gibi ekstra harcamaların kim tarafından karşılandığını bilmen gerekir. Bazı araç kiralama firmaları bu ücretleri total hizmet fiyatına dahil ederlerken bazıları ekstra ücret olarak sözleşmede belirtirler. Fiyatlar tek yön veya gidiş dönüş olarak iki kategoride incelenebilir. Tek yön seçeneğinde fiyat, gidiş dönüşe oranla daha uygun olsa da aracın geri dönüş yolu hesaba katılarak bir fiyat biçilir. Tüm bu şartlar doğrultusunda ortalama fiyat belirlenmiş olur. Bu nedenle ankara şoförlü araç kiralama hizmeti için sabit bir fiyat belirlenemez.


Şoförlü Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

  • Konfor: Seyahat ederken, aynı zamanda yapman gereken farklı işlerin varsa Şoförlü Kiralama’nın konforuyla bunları kolayca çözebilirsin.
  • Emniyet: Lisanslı şoförler, her türlü trafik ve hava koşullarında gezinmede oldukça deneyimlidir. Ayrıca aşina olmadığın alanlarda nasıl dolaşılacağını da bilirler. Bilmediğin bir şehirde yolunu bulmaya çalışırken kaygı yaşıyorsan, neden birinin senin için bu karmaşık ayrıntılarla ilgilenmesine izin vermiyorsun? Bir şoför kiraladığında, gideceğin yere güvenli ve minimum stresle varma olasılığın artar.
  • Vakit: Özellikle bir iş seyahatinde isen şoförlü araç kiralama hizmeti sana vakit kazandıracaktır. Gitmen gereken yerlere en hızlı şekilde ulaşmanın yanı sıra yolculuk esnasında arka koltukta işlerini halledebilir, görüşmelerini gerçekleştirebilir ve notlarının üstünden geçebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın