Taşımacılık Hizmetleri

Personel Servis Taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığı. Her Türlü Personel Servis  Taşımacılığı Hizmetleri verilmektedir. Koçak Tur olarak Personel Taşımacılığı, Ankara Personel Servis Taşımacılığı hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarız

personel servis taşımacılığı
  • Personel Servis Taşımacılığı adı altında Personel, Öğrenci servis taşımacılığı hizmeti sunarız.
  • Her Türlü Personel Taşımacılığı yapılır
  • Günlük servis Kiralama
  • Personel Servisi Kiralama Ankara
  • Personel Servis Taşımacılığı Ankara
  • Personel Servis Taşıma Firmaları
  • Personel Servis Taşıma ücretleri

Zaman ve Rota Yönetimi 

Koçak Tur tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir Koçak Tur zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Koçak Tur, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir. 

Güvenlik Standartları 

Koçak Tur tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve “psikoteknik” belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Koçak Tur filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalanmaktadır. 

Güçlü Filo 

Koçak Tur farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Koçak Tur ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır. 

servis taşımacılığı

Sürekli Eğitim 

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir. 

Operasyon Masası 

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir. 

Bizi Arayın