Taşımacılık Hizmetleri

Servis Taşımacılığı

Servis Taşımacılığı

Ankara Servis Taşımacılığı. Her Türlü Servis  Taşımacılığı Hizmetleri verilmektedir. Koçak Tur olarak Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık Ankara Servis Taşımacılığı hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarız

servis taşımacılığı
Servis Taşımacılığı

Şehir içi, Şehirlerarası ve Yurtdışı Servis Kiralama, Otobüs kiralama, minibüs Kiralama, Vip kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

”Sizi istediğiniz konumdan alıp istediğiniz yere götürüyoruz. Sevdiklerinize kavuşturuyoruz”

Ankara içi servis taşımacılığı

Firmamız Ankara’da faaliyet göstermektedir. Ankara içi servis taşımacılığına ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar size yakınız. Hemen hizmet vermeye hazırız.

Araç Koltuk Sayısı (Kişi Kapasitesi) 

19 kişilik servis taşımacılığı

20 kişilik servis taşımacılığı

31 kişilik servis taşımacılığı

46 kişilik servis taşımacılığı

Öğrenci Servis Taşımacılığı

okul taşıtı

Öğrenci Servis Taşımacılığı

Öğrenci Servis Taşımacılığı. Her Türlü Öğrenci Servis  Taşımacılığı Hizmetleri verilmektedir. Karkoç Tur olarak Okul Servis Taşımacılığı, Ankara Öğrenci Servis Taşımacılığı hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarız

 • Öğrenci Servis taşımacılığı adı altında Personel, Öğrenci taşımacılığı hizmeti sunarız.
 • Her Türlü Öğrenci Servis Taşımacılığı yapılır
 • Günlük servis Kiralama
 • Öğrenci Servis Kiralama Ankara
 • Öğrenci Servis Taşımacılığı Ankara
 • Öğrenci Servis Taşıma Firmaları
 • Öğrenci Servis Taşıma ücretleri
 • Okul Servisi

Personel Servis Taşımacılığı

personel taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığı. Her Türlü Personel Servis  Taşımacılığı Hizmetleri verilmektedir. Karkoç Tur olarak Personel Taşımacılığı, Ankara Personel Servis Taşımacılığı hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunarız

 • Personel Servis Taşımacılığı adı altında Personel, Öğrenci servis taşımacılığı hizmeti sunarız.
 • Her Türlü Personel Taşımacılığı yapılır
 • Günlük servis Kiralama
 • Personel Servisi Kiralama Ankara
 • Personel Servis Taşımacılığı Ankara
 • Personel Servis Taşıma Firmaları
 • Personel Servis Taşıma ücretleri

Zaman ve Rota Yönetimi 

Koçak Tur, tecrübeli ekibiyle her zaman hızlı, dakik ve sorumluluk sahibidir Karkoç Tur zamanınızın değerini iyi bilir; bu nedenle her gün binlerce kişiyi zamanında işine ve evine taşıyoruz. Türkiye’de trafiğin gün geçtikçe daha da yoğun hale gelmesine çözüm olarak alternatif güzergâh ve rota çalışmaları yapan Karkoç Tur, özellikle personelinizin trafikte daha az zaman geçirmesini sağlamayı hedeflemektedir. 

Güvenlik Standartları 

Koçak Tur, tüm araç sürücülerinde en az 5 yıllık sürücü ve “psikoteknik” belgesi olması şartını aramaktadır. Bu standardımızla siz değerli müşterilerimizin rahatlık ve güvenliği amaçlanmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yetkili servislerine yaptırılması, taşıdığımız personelinize sorunsuz yolculuk sağlamaktadır. Karkoç Tur filosundaki araçların tamamı kasko sigortalı olup, yolcularımızın tamamı her türlü kazaya karşı “Özel Koltuk Sigortası” ile sigortalanmaktadır. 

Güçlü Filo 

Koçak Tur, farklı ihtiyaçlarınıza her zaman farklı çözümler sunabilecek güce sahiptir. Personel servisi ihtiyacınız için istediğiniz marka, model ve cinsteki aracı geniş araç filomuzda bulabilirsiniz. Karkoç Tur ailesi, üst yönetiminden servis yöneticilerine, teknik ekibinden şoför kadrosuna kadar, sizlerin işyerlerine huzur ve güvenle ulaşmanız için, gece gündüz çalışmaktadır. Bunun en büyük göstergesi, 24 saat boyunca görebileceğiniz yollardaki araçlarımızdır. 

Sürekli Eğitim 

Müşterilerimizin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet sunabilmek için şirket merkezindeki eğitim birimimiz; yöneticilerimizden servis sorumlularımıza, şoförlerimizden müşteri ilişkilerine kadar her birime görev öncesi eğitim, kılık kıyafet standartları, iletişim ve turizm hizmet konularında sürekli ve düzenli olarak seminerler vermektedir. 

Operasyon Masası 

Servis operasyonumuz ve şoförlerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkânlarla donatılmış olup, oluşabilecek her türlü aksaklık karşısında şirket merkezimizdeki operasyon masasıyla anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak hemen her türlü problemi yerinde ve anında çözebilmektedir. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın