mozambik-vize-politikasi
Vize Hizmetleri

Mozambik Vizesi

Mozambik Vizesi almak için bizi 0545 571 757 71 Vizeniz Alınır hattını arayabilir yine aynı numara üzerinden whatsapp, viber telegram programları üzerinden mesaj yollayabilirsiniz ya da info@kocakvize.com mail yollayabilirsiniz.

Mozambik Vize İstiyor mu?

Mozambik Vize Politikası
Mozambik Vize Politikası

Mozambik’e seyahat etmeyi planlayan Bordo (Umumi)pasaporta sahip Türk vatandaşları vizeye tabiyken; Hususi (Yeşil), Hizmet(Gri), Diplomatik (Siyah) Pasaporta sahip Türk vatandaşlarının ise Mozambik Cumhuriyetine 6 ay içerisinde 90 günü aşmamak kaydıyla vizesiz seyahat etme hakları bulunmaktadır.

Mozambik Vizesi Nasıl Alınır?

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri turizm veya iş görüşmesi amaçlı seyahatleri için 30 güne kadar ikamet süreli tek girişli vizelerini sınır kapılarında alabilirler. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri de vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri vizelerini sınırda temin edebilirler.

Mozambik Büyükelçiliğinden başvuru yapılarak da vize alınabilmektedir. Bazı Havayolları vize olmadan uçağa almadıklarından dolayı Ankara bulunan Mozambik Büyükelçiliğinden vize almaları daha sağlıklı bir seyahat gerçekleşmesine sebep olacaktır. Fakat Mozambik’in Türkiye’de Elçiliği bulunmamaktadır.

Mozambik Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport
  • 2 Adet Fotoğraf
  • Otel ve Uçak Bileti rezervasyonu
  • Seyahat Sağlık Sigortası

Mozambik Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Mozambik vize işlem süresi, Mozambik’e seyahat etmeyi planlayan Türk vatandaşlarımızın vize başvurusu için gerekli tüm evrakları doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim ettikten sonra 7 iş günü için sonuçlanmaktadır.

Mozambik Vize Ücreti

Mozambik vize ücreti farklılıklar gösterdiğinden dolayı vize ücreti hakkında firmamızı arayarak bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Mozambik E-vize

Mozambik Ağustos 2014 yılında elektronik vize sistemini uygulamaya karar vermiştir.

E-Vize: e- Vize; Zambiya’ya vize başvurusu yapan Online bir kurum olup Mozambik’e giriş yapabilmek için vize alması gereken herkes bu kurum aracılığıyla vize başvurusunda bulunabilmektedirler.

Bizi Arayın