Duyurular

Ukrayna Kapadokya charter uçuşları başlıyor

Kapadokya turizmine müjde..

Ukrayna-Kiev Havayolları/ Nevşehir Kapadokya Havalimanı arası haftada 2 gün (Perşembe- Pazar) olmak üzere Ukrayna Havayolları ile charter uçuşları 25 Mart 2021’de başlıyor.

Ukrayna Hava Yolları

Ukrayna-Kiev Havayolları/ Nevşehir Kapadokya Havalimanı arası haftada 2 gün (Perşembe- Pazar) olmak üzere Ukrayna Havayolları ile charter uçuşları 25 Mart 2021’de başlıyor.

Kapadokya turizmine müjde…

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Kapadokya Turizmine daha da değer katılabilmesi için göstermiş olduğumuz yoğun çabanın bugün neticesini almış bulunuyoruz. 

25 Mart 2021’de başlayacak olan Ukrayna-Kiev Havayolları/ Nevşehir Kapadokya Havalimanı arası haftada 2 gün (Perşembe- Pazar) olmak üzere Ukrayna Havayolları ile charter uçuşları başlayacaktır. Bölgemize hayırlı olsun. ” dedi. Menekşe; “Bu minvalde emeklerini ve desteklerini esirgemeyen Global Travel Hub Müdürü MR. Ruslan IBRAİEV, Stonepark/ Ukrayna Müdürü Andrii UMANETS ve Stonepark Cappadocia Müdürü Muzaffer BÜYÜKBAŞ’A çok teşekkür ediyorum.” dedi. Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’de; “Ukrayna Kiev’den Kapadokya’ya haftada gün direkt uçuşlar Mart’ta başlıyor. Bölgemize hayırlı olsun.” dedi.

Ukrayna – Nevşehir Uçuşu

Min Fiyat916,92 TLGünlük Ortalama Sefer Sayısı2
En Uygun Fiyatlı FirmaTürk Hava YollarıEn Kısa Uçuş Süresi22s 5dk
En Çok Uçuş Yapan FirmaTürk Hava YollarıMesafe1121 KM

Ukrayna Vizesi

Ukrayna vizesi ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

kocakturizm.com/ukrayna-vizesi/(yeni sekmede açılır)

Garantili Ukrayna Vizesi

Kaynak: Fibhaber

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizi Arayın