Zambiya
Vize Hizmetleri

Zambiya Vizesi

Zambiya Vizesi almak için bizi 0545 571 757 71 Vizeniz Alınır hattını arayabilir yine aynı numara üzerinden whatsapp, viber telegram programları üzerinden mesaj yollayabilirsiniz ya da info@kocakvize.com mail yollayabilirsiniz.

koçak vize iletişim
Zambiya vizesi

Vize Nasıl Alınır?

Zambiya Vize İstiyor Mu?

Zambiya'nın Vize Politikası
Zambiya’nın Vize Politikası

Zambiya’ya seyahat etmeyi planlayan Bordo (Umumi), Hususi (Yeşil), Hizmet(Gri) pasaporta sahip Türk vatandaşları vizeye tabiyken; Diplomatik (Siyah) pasaporta sahip Türk vatandaşlarının ise Zambiya’ya 6 ay içerisinde 90 gün vizesiz seyahat etme hakları bulunmaktadır.

Umuma Mahsus Pasaportlar vizeye tabidir. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri turizm veya iş görüşmesi amaçlı seyahatleri için 30 güne kadar ikamet süreli tek girişli vizelerini sınır kapılarında alabilirler. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri de vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri vizelerini sınırda temin edebilirler.

Zambiya Vizesi Nasıl Alınır?

Umuma Mahsus Pasaport hamilleri turizm veya iş görüşmesi amaçlı seyahatleri için 30 güne kadar ikamet süreli tek girişli vizelerini sınır kapılarında alabilirler. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri de vizeye tabidir. Diplomatik Pasaport hamilleri vizelerini sınırda temin edebilirler.

Zambiya Büyükelçiliğinden başvuru yapılarak da vize alınabilmektedir. Bazı Havayolları vize olmadan uçağa almadıklarından dolayı Ankara bulunan Zambiya Büyükelçiliğinden vize almaları daha sağlıklı bir seyahat gerçekleşmesine sebep olacaktır.

Zambiya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport
  • 2 Adet Fotoğraf
  • Otel ve Uçak Bileti rezervasyonu
  • Seyahat Sağlık Sigortası

Zambiya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Zambiya vize işlem süresi, Zambiya’ya seyahat etmeyi planlayan Türk vatandaşlarımızın vize başvurusu için gerekli tüm evrakları doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim ettikten sonra 3-5 iş günü için sonuçlanmaktadır.

Zambiya Vize Ücreti

Zambiya vize ücreti farklılıklar gösterdiğinden dolayı vize ücreti hakkında firmamızı arayarak bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Zambiya E-vize

Zambiya Ağustos 2014 yılında elektronik vize sistemini uygulamaya karar vermiştir.

E-Vize: e- Vize; Zambiya’ya vize başvurusu yapan Online bir kurum olup Zambiya’ya giriş yapabilmek için vize alması gereken herkes bu kurum aracılığıyla vize başvurusunda bulunabilmektedirler.

Bizi Arayın